16,20 € brutto/h

Bez języka dla par praca Niemcy przy pakowaniu wafelków od zaraz w Bremen 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2024 00:47

Fabryka z Bremen potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: od 16,20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie wafelków według ustalonych standardów;
  • sprawdzanie jakości pakowania;
  • uzupełnianie zapasów opakowań;
  • dbanie o porządek na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez doświadczenia oraz bez znajomości języka niemieckiego, gdyż będzie zorganizowany kurs językowy z lektorem;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mies. od osoby albo 300 € na mies. od pary;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeit-einstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2024

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wafelkow-od-zaraz-w-bremie/

ID ogłoszenia: 349662a0384abe78