156 NOK/h brutto

Bez języka Norwegia praca dla par na produkcji montaż elektroniki od zaraz w Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Data rozpoczęcia pracy: 8 grudnia
  • Długość umowy: do połowy marca 2015
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 18:13
Bez języka Norwegia praca dla par na produkcji montaż elektroniki  od zaraz w Moss

Od zaraz poszukujemy par na produkcji przy montażu części elektronicznych i ich pakowaniu. Praca Norwegia w mieście Moss bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie już od 8 grudnia dla 6 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy montażu
Lokalizacja: Norwegia, Moss
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto
Numer referencyjny: produksjonsarbeide/15

Zadania:
– montowanie części elektronicznych
– każdy pracownik jest przydzielony do konkretnego etapu produkcyjnego
– po przeszkoleniu możliwość zajmowania się lutowaniem
– kontrolowanie jakości końcowych efektów
– przeprowadzanie testów na gotowych produktach
– pakowanie gotowych wyrobów
– drobne prace magazynowe

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie jak i piśmie
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– możliwość pozostania w Norwegii na 3 miesiące
– chęć do pracy w grupie
– osoba komunikatywna, otwarta
– kandydaci mieszkający w Norwegii będą mieli pierwszeństwo podczas rekrutacji

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– miejsce zamieszkania (opłata potrącona z wynagrodzenia)
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– możliwość telefonicznego kontaktu z opiekunem

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy przejść na stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-dla-par-na-produkcji-elektroniki-bez-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 2854756f1964190

5 komentarzy na “Bez języka Norwegia praca dla par na produkcji montaż elektroniki od zaraz w Moss”

  1. witam pozdrawiam pracodawców
    posiadam zieloną kartę iceland.
    nie karany , referencje z firmy
    predyspozycje manualne w lutowaniu skręcaniu,lakierowaniu,pakowaniu, znajomość ogólna
    części elektronicznych jeśli chodzi o lutowanie zwracamy uwagę na nie przegrzanie nie których detali a w składaniu podzespołów na kody łączeniowe.
    umiejętność jazdy wózkiem akumulatorowym paleciakiem.
    na dzień dzisiejszy bezrobotny.

  2. Witam jestem zainteresowany pracą :montaż elektroniki,jestem po szkole elektrycznej: szkoła zawodowa elektryk jastrzebie zdrój .prawojazdy kat:B .Prosze o kontakt email:dawid.s@spoko.pl .Pozdrawiam Dawid

  3. Witam jestem zainteresowaną tą ofertą pracy , nie byłam karana , nie posiadam nałogów . Pozdrawiam .

  4. Paweł i Izabella na 28 grudnia 2014 @ 20:50

    Witamy. Nazywamy się Izabella i Paweł, jesteśmy parą bardzo zainteresowaną pracą w Państwa firmie. Jesteśmy młodzi, pełni wigoru, towarzyscy, szybko się uczymy i chcemy wyjechać do pracy, aby się rozwijać fizycznie jak i intelektualnie, poznać nowych ludzi, jesteśmy gotowi i otwarci na nowe doświadczenia. W Polsce panuje bezrobocie, bardzo mało jest tutaj możliwości dla Nas i dla Naszego dalszego rozwoju. Cechuje Nas motywacja, ogromna chęć pracy, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za siebie jak i za wykonywanie danej pracy. Więc bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie Naszej prośby pracy za granicą oraz o kontakt telefoniczny 570495099, bądź adres e-mail : Izabella2369gmail.com Pozdrawiamy, Paweł i Izabella.

  5. Alan i Anna na 7 stycznia 2015 @ 18:01

    Witam,

    jesteśmy zainteresowani ofertą jeżeli będzie ona aktualna .

    Pracuje w firmie lotniczej,posiadam uprawnienia na wózek widłowy,suwnice z poziomu roboczego( 2s) ,jestem operatorem pras hydraulicznych,mimośrodowych oraz pras tunelowych (mam 7 letnie doświadczenie )
    Moja partnerka pracowała w firmie Husqvarna przy produkcji kosiarek w tym momencie pracuje w firmie która zajmuje się produkcją urządzeń elektronicznych przeznaczonych zwłaszcza dla środków komunikacji miejskiej .

    Jesteśmy bez nałogów , młodzi 27lat,ona 24 lat ,chętni do pracy za godziwe pieniądze
    Oczekujemy propozycji pracy dla nas oboje!

    POZDRAWIAM!

    Czekamy na kontakt : 514578281,snapyzwnb@interia.pl