3200-3500 PLN netto

Bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz produkcja układów wydechowych Hodkovice nad Mohelkou

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Hodkovice nad Mohelkou
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 5 stycznia 2021 02:33

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji układów wydechowych z zakwaterowaniem bezpłatnym. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka w Hodkovice nad Mohelkou.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hodkovice nad Mohelkou.

Wynagrodzenie: 3200 – 3500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie oraz obróbka rur wydechowych, a także ich szlifowanie;
  • pracownik będzie testował układ wydechowy pod ciśnieniem;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK;
  • pracę trzyzmianową po 8 godzin;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu pracy;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/operator-ka-produkcji-ukladow-wydechowych-czechy/czechy/16178199

ID ogłoszenia: 4095ff32c4f7257c

ilość wszystkich wyświetleń: 520, dzisiaj: 1