2550 - 2850 € brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji kosmetyków od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2023 00:21

Na produkcji kosmetyków potrzebne od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf możliwe bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2550 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 osób (albo 3 pary).

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • przygotowywanie składników potrzebnych do produkcji;
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • pakowanie i naklejanie etykiet na gotowe produkty.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc od pary albo 250 € na mc od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/d8/08/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 23664da78d80b225