2650 € brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par produkcja zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 11 listopada 2023 00:36

Do podjęcia dla pracowników produkcji bez znajomości języka praca w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu od zaraz dla par na produkcji zabawek. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: od 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji zabawek z materiałów syntetycznych;
  • sprawdzanie jakości zabawek;
  • montowanie elementów zabawek;
  • pakowanie zabawek, naklejanie etykiet i układanie ich na paletach;
  • obsługa różnych maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dokładne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • punktualność;
  • elastyczność;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • próbną umowę na trzy miesiące z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 350 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-zabawek-fabryka-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 924654e59600f89d