9,26 euro brutto/h

Bez języka ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie z odzieżą Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 02:26

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii na magazynie hurtowni odzieżowej. Oferta z Amsterdamu do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

Start: od zaraz

Zarobki: 9,26 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie towarów na magazynie
  • pracownik będzie sortował odzież, porządkował półki, etykietował produktu
  • czasem zadaniem będzie kontrola poprawności zamówień zgodnie z kasą

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • umiejętność porozumiewania się swobodnie w języku angielskim
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pensję wypłacane przelewem na konto zawsze na czas
  • miejsce zamieszkania zorganizowane przez pracodawcę
  • opiekę rezydentów
  • opcję pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • legalne warunki zatrudnienia
  • zestaw na start, w którego skład wchodzi poszewka, słownik a także karta sim do telefonu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1007&ref=

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-amsterdam/

ID ogłoszenia: 715a1aebfe0716c