1820/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 na produkcji jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 6 grudnia 2018 00:31

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od stycznia 2019 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Stuttgarcie na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1820 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2019

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją serków i jogurtów homogenizowanych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się przeprowadzaniem kontroli jakości i pakowaniem produktów gotowych
  • wykonywanie innych zadań na bieżąco

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od stycznia 2019

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • pracę do podjęcia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • na początek zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę w cenie 200 euro do osoby lub 300 euro od par miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjajogurtów/01/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-2019-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2475c0817204027c

ilość wszystkich wyświetleń: 1276, dzisiaj: 1