163,20/h NOK

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie sera Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 20 marca 2017 02:04

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Sandefjord przy pakowaniu sera. Oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla 4 osób.

Stanowisko: Pakowacz
Liczba wakatów: 4
Start: od zaraz
Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia
Pensja: 163,20 NOK brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • proste, powtarzalne zadania na produkcji sera
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pakowanie nabiału zgodnie z wytycznymi – kontrolując jakość i wagę
  • zadania wykonywane są zgodnie z surowymi normami BHP do pracy z żywnością

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku pakowacza, pracownika produkcyjnego lub innego związanego z gastronomią
  • brak problemów z wykonywaniem zadań powtarzalnych oraz monotonnych
  • dobre zdrowie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • dla pracowników najlepszych premie uznaniowe
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na pełny etat
  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii formalnych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość pracy na nadgodziny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • ArbeidNyheter@consultant.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: produksjonsarbeider/03/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera-sandefjord/

ID ogłoszenia: 41358ce578c03184

2 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie sera Sandefjord”

  1. piotrek75 na 25 marca 2017 @ 16:02

    Witam mam na i mię Piotr jestem zainteresowany ofertą pracy.
    będę zobowiązany za kontakt
    405 79 613
    lemierz1975@gmail.com

  2. Mariam75 na 28 marca 2017 @ 21:23

    Jestem zainteresowana ofertą pracy i prosiłabym o kontakt…691128768.