8,50 euro za godz. brutto

Bez języka praca Niemcy produkcja – montaż zabawek od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Długość umowy: miesiąc
  • Opublikowany: 25 stycznia 2015 22:16

Od zaraz zatrudnimy 4 osoby do pracy w Niemczech przy montażu zabawek. Oferta ze Stuttgartu bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz
Ilość stanowisk: 4
Numer referencyjny: DG/009/15

Zadania:
Do zadań pracownika należy montowanie zabawek według instrukcji. Zatrudniony będzie kontrolować jakość gotowych wyrobów oraz pakować zabawki do pudełek, następnie układać na paletach i zabezpieczać towar przed uszkodzeniem.

Wymagania:
– szybkość, zręczność, spostrzegawczość
– sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i ruchowe
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– samodzielność, zaangażowanie
– doświadczenie produkcyjne jest konieczne
– wyjazd od zaraz
– podstawy języka niemieckiego będą mile widziane
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania w cenie 200-400 euro za miesiąc
– oferujemy okres próbny, po którym dla chętnych jest możliwość dalszego zatrudnienia
– pomoc przy załatwianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– świadczenia socjalne
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV z aktualnym zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych (plusem będzie CV w języku niemieckim) na maila: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać: Numer referencyjny: DG/009/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 97754c54a95c5737

ilość wszystkich wyświetleń: 7427, dzisiaj: 2

8 komentarzy na “Bez języka praca Niemcy produkcja – montaż zabawek od zaraz Stuttgart”

  1. pracowałem juz w niemczech ponad rok znam podstawy niemieckiego posiadam prawojazdy kat b mam 23 lata i bardzo dobrą kondycje fizyczną pdejme pracę od zaraz nr tel 515994060

  2. AleksanderEwelina na 26 stycznia 2015 @ 21:46

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam tez uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  3. Witam , razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą i gotowi do wyjazdu od zaraz.
    Gotowi podjąć się każdej pracy. Pilne. Telefon : 781222855

  4. witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 663756440

  5. witam mam 29 lat i jestem zainteresowany ofertą , nr kontaktowy: 663 191 718

  6. witam jestem zainteresowany mam wlasny samochód 693600812

  7. jestem zainteresowany, obecnie przebywam w Stuttgart i jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz. numer tel: +49 152 11764456

  8. emanuel na 7 maja 2015 @ 22:32

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. posiadamy własny samochód. Mamy po 33lat i 30 lat jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam tez uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt +48517475979 dziękuje