140 DKK/h brutto

Bez znajomości języka Dania praca od zaraz produkcja czekoladek Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 01:05

Producent wyrobów czekoladowych z Aarhus zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka do pakowania pralinek. Oferta pracy w Danii na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Zarobki: 140 DKK na godzinę brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • manualna praca przy taśmie produkcyjnej
  • sortowanie oraz pakowanie pralinek i czekolady
  • kontrola jakości
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • obsługa prostych maszyn – po odpowiednim szkoleniu
  • dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Danii od zaraz lub bezpośrednio po nowym roku
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • zwinność, zręczność
  • spostrzegawczość
  • preferujemy osoby kontaktowe umiejące pracować zespołowo

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na duńskiej umowie o pracę
  • pierwszą umowę na 3 miesiące
  • osobom najlepszym zaproponujemy przedłużenie zatrudnienia
  • uczciwe zarobki oraz terminowe wypłacanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/01/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 131567082df16910

ilość wszystkich wyświetleń: 3558, dzisiaj: 1

9 komentarzy na “Bez znajomości języka Dania praca od zaraz produkcja czekoladek Aarhus”

  1. magda-jakubiec2011@wp.pl na 20 grudnia 2015 @ 19:56

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy nr: 002/01/Dania
    id ogłoszenia:131567082DF16910.
    Pozdrawiam, Magdalena Jakubiec.

  2. Ciesielska na 21 grudnia 2015 @ 19:04

    Jestem zainteresowana wraz z mezem jestesmy zdecydowani do podjecia pracy od zaraz w chwli obecnej mieszkamy w Hamburgu mamy Niemieckie obywatelstwa i wladamy niemieckim jezykiem Bardzo prosimy o odpowiedz dziekujemy

  3. Witam!
    Jesteśmy z kolezanka zainteresowane ofertą pracy nr. 002/01/Dania.
    id ogłoszenia 131567082DF16910.
    Przez ok.20 lat pracowałam w firmie jako operator maszyny/ Hochland – Polska,
    w międzyczasie sezonowo pracowałam przy zbiorze borówki w Niemczech oraz w szklarni w Danii.
    Pozdrawiam Mariola Kmiec

  4. jestem zainteresowany ofertą pracy nr 002/01 Dania id ogłoszenie 131567082DF16910 Pozdrawiam Robert

  5. Witam
    Z tej strony Łukasz Dudziak jestem zainteresowany podjęciem pracy nr. 002/01/Dania
    Pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowany ofertą pracy nr002/01/Dania id ogłoszenia 131567082DF16910 jestem z zawodu operatorem maszyn w przemyśle spożywczym -komunikatywny angielski

  7. Grzesiek Matusewicz na 30 grudnia 2015 @ 12:23

    Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy nr. 002/01/Dania, id ogłoszenia 131567082DF16910. Pozdrawiam Grzegorz Matusewicz

  8. Witam !
    Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy 002/01/Dania.Pracę chetnie podejmę od zaraz.Mieszkam w Silkeborg wiec dojazd do pracy nie stanowi problemu.Jestem bezkonfliktową,dyspozycyjną i energiczną osobą.
    Pozdrawiam Anetta

  9. Witam ! jestem zainteresowana ! nr. +4591784508