od 168,20 NOK brutto/h

Bez znajomości języka magazyn sprzętu IT praca Norwegia w Drammen od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 16 marca 2021 01:12

Aktualna od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni sprzętu IT. Zatrudnienie w Drammen dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika na magazynie sprzętu IT;
  • zadania będą wykonywane zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem;
  • zbieranie i pakowanie zamówień, rozliczanie zwrotów, rozładowywanie dostaw, a także dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • łatwe nawiązywanie kontaktów;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym jeżykiem angielskim.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w wysokości 4500 NOK na mc;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki na święta;
  • urlop;
  • możliwość otrzymania bonusów za pełna frekwencję;
  • umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia na stałe;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia wraz z CV na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/03/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-magazynie-ze-sprzetem-it-bez-znajomosci-jezyka-2021-drammen/

ID ogłoszenia: 557604f8f8f290ad