12,61 € brutto/h

Bez znajomości języka magazyn z kosmetykami praca Holandia od zaraz w Heteren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heteren
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2021 01:06

Pracodawca z Heteren poszukuje od zaraz chętnych magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na magazynie kosmetyków przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Heteren.

Wynagrodzenie: 12,61 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w systemie dwuzmianowym, a czasami przy dużej liczbie zleceń może być również trzecia zmiana;
  • kompletowanie zamówień;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem produktów do wysłania;
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie w okolicy Heteren oraz własny środek transportu;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej;
  • zmotywowanie do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe;
  • 36 godzin pracy w tygodniu;
  • stabilne zatrudnienie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV z dopiskiem KOSMETYKI oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: d.grzywna@pran.eu

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-holandii-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-w-heteren/

ID ogłoszenia: 516610d3cad1a89e