2360 +premie, dodatki

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji czekolady od zaraz fabryka w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Köln
  • Opublikowany: 13 lipca 2021 00:34

Fabryka czekolady z Kolonii szuka chętnych do pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka przy produkcji słodyczy. Zakwaterowanie odpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2360 euro brutto miesięcznie plus premie oraz dodatki

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości, wykonywanie prostych prac manualnych,
  • lekkie pracy przy linii, pakowanie, etykietowanie, pilnowanie ciągłości, obsługa oraz konserwacja maszyn produkcyjnych itp.
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie pracownicze oraz rozdzielenie zadań zgodnie z predyspozycjami oraz posiadanym doświadczeniem

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • opcja pobierania zaliczek
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • przyjazny i pomocny zespół
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/k/07/21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 40560ecc43fdc368

ilość wszystkich wyświetleń: 420, dzisiaj: 1