11,84 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji kanapek od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2018 22:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kanapek dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Wynagrodzenie: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przygotowywanie składników, mycie owoców i warzyw, krojenie, obsługa krajalnicy itp.
  • zadania na taśmie przy układaniu składników oraz pakowaniu produktów gotowych

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie
  • pracowitość
  • sumienność, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki i wypłacanie pensji terminowo
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowanie na miejscu w dobrych warunkach
  • pracę na pełny etat
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja-kanapek-wrapów/09/18” należy przesłać mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-hanower/

ID ogłoszenia: 9605baa9d022c455

ilość wszystkich wyświetleń: 1176, dzisiaj: 1