16,50 - 18,50 € brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie IT w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: na stałe po 3 mies. próbnych
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2024 00:41

Dla magazynierów bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz na magazynie hurtowni sprzętu IT. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 16,50 – 18,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie zamówień sprzętu IT;
  • obsługiwanie urządzeń magazynowych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na magazynie – mile widziane w branży IT/elektroniki;
  • zdolność do obsługiwania podstawowego sprzętu magazynowego;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mies. za miejsce w pokoju dwuosobowym lub 250 € na mies. za pokój jednoosobowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego – różne kursy językowe i szkolenia;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn IT, Berlin 05/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-sprzetu-it-w-berlinie-dla-komisjonerow/

ID ogłoszenia: 553662a131e7c434