1784/mc brutto + obiad

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu lodów Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 00:14

Propozycja tymczasowego zatrudnienia w fabryce z Berlina od zaraz przy pakowaniu na produkcji lodów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 7

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1784 euro brutto miesięcznie

Zatrudnienie: na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej do września 2018

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji lodów i innych produktów mrożonych
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wyrobów do opakowań kartonowych, kontrolowaniem jakości
  • zadania wykonywane są na halo produkcyjnej przy warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • rzetelność, uczciwość, elastyczność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • opcję pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • legalną niemiecką umowę na czas określony – zatrudnienie od zaraz do końca września 2018
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 150 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • za darmo zapewniony jest posiłek na regenerację

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie lodów, Berlin 07/2018”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-lodow-berlin/

ID ogłoszenia: 285b4644efde3d6