1000 euro netto/mc

Bez znajomości języka od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii produkcja ciastek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 03:32

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji ciast, pizzy i pieczywa. Zatrudnienie w Amersfoort bez znajomości języka holenderskiego na pół roku od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji ciastek

Miejsce: Amersfoort, Holandia

Zarobki: 1000 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zadania produkcyjne związane z produkcją pizzy, pieczywa oraz ciastek
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • prace przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • prosimy o aplikację osoby bez zatrudnienia minimum przez ostatnie 12 miesięcy lub osoby po ukończeniu szkół którzy nie podjęli pracy przez 3 miesiące
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • duża motywacja, odpowiedzialność
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na okres połowy roku

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy holenderskiej
  • zapewnione dodatki wakacyjne oraz urlopowe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • pielotz@covebo.pl

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-ciastek-pieczywa-pizzy-id343096.html

ID ogłoszenia: 40756d034f581243

ilość wszystkich wyświetleń: 2462, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Bez znajomości języka od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii produkcja ciastek”

  1. JustynaPilathalas na 29 lutego 2016 @ 20:40

    Jest zainteresowana oferta. Mój nr telefonu 783795440

  2. niebieski1201 na 2 marca 2016 @ 11:28

    witam jestem zinteresowany ofertą pracy prosze o kontakt 661157705 oraz niebieski1201@wp.pl

  3. Foksowicz Gabor na 7 marca 2016 @ 14:23

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy 504102469 mail sebastianek.1985@o2.pl