7,50 GBP/h

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz na magazynie w Londynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 02:13

Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn w Londynie do zbierania i pakowania towaru. Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Londyn, UK

Stawka godzinowa: 7,50 GBP

Liczba wakatów: 35

Obowiązki:

  • różnorodne prace magazynowe w zależności od aktualnego zapotrzebowania
  • zbieranie oraz pakowanie towaru zgodnie z zamówieniem
  • etykietowanie
  • praca z użyciem komputera oraz skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • duża samodzielność
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • elastyczność godzinowa
  • umiejętność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji
  • zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus nadgodziny
  • stabilne warunki zatrudnienia, praca w międzynarodowym zespole
  • pracę na podstawie umowy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia, początkowo jednak umowa na okres próbny
  • pracę na 3 zmiany – 8 do 16, 16 do 24 oraz 23 do 8 – zmiany są rotacyjne

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikacji poprzez stronę:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-londyn/

ID ogłoszenia: 3755694c3bb1a2dc

4 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz na magazynie w Londynie”

  1. Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą,
    posiadam nie wielkie doświadczenie w pracy na magazynie lecz ukończyłem kurs magazyniera w kraju, a także znam jezyk angielski na poziomie średnim

    Proszę o kontakt telefoniczny ; 791780232
    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany pracą, mam 24 lata bez nalogow. w polsce pracowalem jako magazynier i kompletowaniu zlecen, jesli ogloszenie jest aktualne proszę o kontakt e-mail jarkwi1991@wp.pl lub 736413433

  3. Witam jestem zainteresowany pracą ,w polsce pracowałem jako magazynier. Jśli ogłoszenie jest aktualne proszę o kontakt legolas0@spoko.pl lub 669814244.

  4. Witam!! Jestem Zainteresowany Tą Pracą, mam 24 lata, w pol pracowałem jako monter wentylacji ponad 4 lata, na magazynie również pracowałem tyle ze we Włoszech. posiadam również uprawnienia Na Wózki Widłowe. Jeśli była by możliwość to Proszę o kontakt 880958578 lub rafal490a@o2.pl z GÓRY DZIEKUJĘ…