128,20 DKK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Danii dla par przy pakowaniu perfum od zaraz Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 01:41

Oferujemy zatrudnienie dla par przy pakowaniu perfum w fabryce z Odense. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii dla chętnych bez znajomości języka na pół roku.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Odense, Dania

Pensja: 128,20 DKK na godzinę pracy brutto

Umowa: na pół roku

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmociągu wykonywana manualne
  • obowiązkiem pracownika będzie składanie opakowań kartonowych, wkładanie do środka wypełnień, flakonu oraz ulotek, zamykanie i foliowanie
  • w zależności od projektu montaż zabezpieczeń antykradzieżowych
  • praca na jednym z etapów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • staranność, zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • energiczność
  • gotowość do podjęcia pracy w zespole

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w młodym, ambitnym i zawsze pomocnym zespole
  • pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • system zmianowy
  • pełny etat

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/36/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 3025d0ff9f870c0d

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Danii dla par przy pakowaniu perfum od zaraz Odense”

  1. MarcinPraca na 23 lipca 2019 @ 03:52

    Dzień dobry.

    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą. Czy można uzyskać odpowiedź zwrotną bo bardzo nam zależy z góry dziękujemy.

    moj mail to kantek.marcin@op.pl