196,80 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca w Norwegii dla par pakowanie sera od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 września 2023 00:16

Dla par aktualna od zaraz praca w Norwegii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 196,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie sera krojonego na linii produkcyjnej;
  • przygotowywanie opakowań oraz naklejanie etykiet na nich;
  • wkładanie serów do opakowań na podstawie wytycznych;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych już serów do transportu.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • chęć pracy w dynamicznym środowisku;
  • możliwość podjęcia pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby albo 5000 NOK na mc od pary;
  • zatrudnienie na pełny etat oraz stałą pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży spożywczej.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 65064f577dbae6c2