155/h NOK brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji czekolady w fabryce Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 24 października 2019 03:26

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla osób bez znajomości języka. Płatne zakwaterowanie zorganizowane jest na czas trwania okresu próbnego.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce z Oslo
  • pracownik początkowo przejdzie szkolenie pracownicze i później zostanie skierowany do prac polegających na obsłudze maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniu kontroli jakości, ozdabiania pralinek itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej na pokrycie kosztów zamieszkania
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie – możliwość korzystania wyłącznie w okresie trwania okresu próbnego, po zakończeniu konieczność zorganizowania sobie zakwaterowania we własnym zakresie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie drogą mailową CV ma adres:

  • Arbeid-Nyheter@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: produksjonsarbeider/10/19

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 2645daf73ebcf476