163,80 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu przekąsek Bergen 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 12 września 2019 03:01

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek słonych. Zatrudnienie w Bergen od zaraz na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

  • praca w fabryce spożywczej jako pakowacz solonych przekąsek – paluszków, krakersów
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej przy taśmociągu
  • pracownik dbając o wysoką jakość kontroluje produkty schodzące z taśmociągu

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • zwinność

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym etacie
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności, szkoleniach i tłumaczeniu dokumentów
  • bardzo dobre zarobki
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: pp/09/19

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 8605d780c88a3cc9