26000 - 30000 CZK na mc

Czechy praca bez znajomości języka na produkcji lamp samochodowych od zaraz Nowy Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Nowy Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 listopada 2023 00:18

Zatrudnienie w Nowym Jiczynie dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji lamp samochodowych. Pracodawca zapewnia darmowy transport busem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 26 000 – 30 000 CZK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji reflektorów samochodowych na linii produkcyjnej;
  • praca na trzy albo cztery zmiany w systemie jeden tydzień = jedna zmiana, a za cztery zmiany jest dopłata 14 CZK na godz.;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • zadaniem będzie przykręcanie, zatrzaskiwanie oraz składanie itp. prace manualne.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • chęć pracy na trzy albo cztery zmiany.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki, premie i bonusy;
  • premię do 3000 CZK za jedną zmianę nadgodzinowa;
  • umowę o pracę;
  • pracę po 8 godzin dziennie, a w tym trzy przerwy, co daje 50 minut przerwy (2 razy po 10 min. i jedna 30 min.);
  • 45% zniżki na posiłki w zakładzie pracy;
  • 25 dni urlopu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 883 758 790 albo prosimy o wysłanie CV poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/operator-produkcji-czechy-od-5100-do-6000zl-bezplatny-transfer-busem-CID4-IDMWLVe.html

ID ogłoszenia: 346560c273d4ea7

ilość wszystkich wyświetleń: 203, dzisiaj: 1