3,000.00

Czechy praca od zaraz bez znajomości języka – pracownik produkcji Cieszyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: cieszyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 maja 2017 03:22

Firma z Cieszyna poszukuje od zaraz pracowników produkcji gotowych do podjęcia legalnej pracy w Czechach. Ogłoszenie także dla osób bez znajomości języków obcych.

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(Miejsce pracy: Czechy, Odry– 45 km od Ostrawy)
Nr ref: 01/2016/CZ/PP

Zakres Obowiązków:
– przygotowanie materiałów do maszyny,
– dopilnowanie ilości materiału do maszyny,
– wulkanizacja,
– kontrola jakości,
– uzupełnianie karty produktu,

Wymagamy:

– BARDZO DOBRY STAN ZDROWIA, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO PRACY FIZYCZNEJ,
– dyspozycyjności
– chęci do pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie,
– gotowości do zmiany miejsca zamieszkania,
– gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
– nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka!

Oferujemy:

– zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia),
– szkolenia stanowiskowe,
– pracę na pełen etat,
– średnie miesięczne wynagrodzenie ok. 3200 zł netto,
– opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
– dofinansowanie do paliwa przy codziennym dojeździe do pracy z Polski.

Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl. W tytule prosimy podać nr ref.: 01/2016/CZ/PP
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288; 533-105-666 i 571-255-502 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

ID ogłoszenia: 74659119e072f6b5

ilość wszystkich wyświetleń: 1471, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: persona
  • Zarejestrowany od: 9 maja 2017

Inne przedmioty dodane przez persona

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez persona »