do 7,42 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz na magazynie z żywnością Hatfield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Hatfield
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2015 03:59

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie dla pracowników fizycznych. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz w Hatfield przy komisjonowaniu, wykładaniu towarów na półki.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Hatfield, UK

Wynagrodzenie: od 6,40 do 7,42 GBP

Obowiązki:

  • kontrolowanie dat ważności – zdejmowanie towarów przeterminowanych lub przecenianie tych z krótką datą ważności
  • wykładanie dostaw na półki
  • porządkowanie towarów na półkach
  • skanowanie

Oczekiwania:

  • punktualność, niezawodność, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • posiadanie butów ochronnych oraz odblaskowej kamizelki
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • brak problemów z obsługą urządzeń elektronicznych
  • gotowość do pracy zmianowej
  • możliwość przyjechania własnym autem
  • duża samodzielność
  • możliwość pracy w niskiej temperaturze

Oferta:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zmianowy system pracy
  • stawka godzinowa od 6,50 do 7,41 GBP za godzinę pracy
  • atrakcyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy na adres: [ogłoszenie wygasło]

Możliwość kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17: 01923 882 888

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-dla-polakow-na-magazynie-spozywczym-hatfield/

ID ogłoszenia: 79255bc14b0b0f4e