10,50 GBP brutto/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka magazyn zabawek od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Długość umowy: do 22.12.2023 r. z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2023 00:41

Hurtownia z Liverpoolu szuka od zaraz magazynierów do pracy w Anglii. Zatrudnienie na magazynie zabawek dostępne bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: od 10,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań na magazynie zabawek i artykułów dla dzieci;
  • odbieranie dostaw i rozmieszczanie ich na magazynie;
  • przygotowywanie zamówień dla klientów do wysłania;
  • pakowanie towarów i przekazywanie ich kurierom;
  • sprawdzanie stanu magazynowego w systemie komputerowym;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • liczenie artykułów i zabawek.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • sprawne liczenie i umiejętność logicznego myślenia;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziana znajomość angielskiego oraz uprawnienia na wózki jezdniowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca roku 2023 z opcją przedłużenia na 2024;
  • zakwaterowanie 3 km od miejsca pracy w cenie 55 GBP na tydzień;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe.

Aplikacja:

CV w języku angielskim oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem: hurtownia zabawek Liverpool 2023

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-hurtownia-liverpool/

ID ogłoszenia: 61164df258921770