12,50 GBP brutto/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2024
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2024 00:47

Tymczasowe zatrudnienie w Liverpoolu dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 12,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie słodyczy na różne okazje, np. wakacje czy też Euro 2024;
  • naklejanie etykiet;
  • sprawdzanie jakości pakowanych produktów;
  • wykonywanie zadań zgodnie z ustalonymi normami jakościowymi oraz ilościowymi.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć wykonywania rutynowych zadań;
  • szczegółowość;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe od zaraz do końca czerwca 2024;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

pl.cleversolutions@hotmail.com.com z dopiskiem “słodycze Liverpool 05/2024”

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-liverpool-2024/

ID ogłoszenia: 764662a07f8b1021