6226 - 8680 PLN na mc

Dam pracę w Czechach bez języka produkcja układów hamulcowych od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 grudnia 2023 00:14

Zatrudnienie w Ostrawie dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji układów hamulcowych. Pracodawca zapewnia codzienny darmowy transport.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 6226 – 8680 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie sprzętu przy linii produkcyjnej, gdzie montowane są hamulce;
  • kontrolowanie odlewów i elementów obrabianych;
  • obsługiwanie pieca i maszyn odlewniczych, a także szlifowanie lub cięcie odlewów i ich czyszczenie.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bonus adaptacyjny w wysokości – 20 000 CZK;
  • czeską umowę o pracę;
  • miesięczną premię produkcyjną do 10,8% podstawowego wynagrodzenia i dodatek za pracę w weekendy;
  • premię za obecność w pracy – 30 000 CZK na rok;
  • dofinansowanie do wyżywienia w stołówce firmowej;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • premię miesięczną za pracę w systemie zmianowym;
  • cafeterię (kartę Benefit Plus) w wysokości – 6 000 CZK na rok;
  • 5 tygodni urlopu w ciągu roku;
  • odzież roboczą oraz zapewnione pranie;
  • nowoczesne środowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu: +420 775 867 240 albo można wysłać aplikację na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com

Źródło: https://ofertypracy.manuvia.com/praca-w-brembo-super-zarobki-bonus-20-000-czk-2158/

ID ogłoszenia: 65656dee0e27535

ilość wszystkich wyświetleń: 219, dzisiaj: 2