2650/mc zł netto

Dam pracę w Czechach bez znajomości języka na magazynie części Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Ostrava
  • Opublikowany: 14 marca 2018 21:14

Aktualnie poszukujemy chętnych również bez znajomości języka do pakowania części samochodowych na magazynie. Ogłoszenie pracy w Czechach od zaraz w Ostrawie na podstawie rocznej umowy.

Stanowisko: Pakowacz części samochodowych

Lokalizacja: Ostrava, Czechy

Zarobki: 2650 na miesiąc zł netto

Zakres zadań:

  • praca manualna, polegająca głównie na pakowanie części samochodowych – lamp listw, zderzaków itp.
  • obowiązkiem będzie również demontaż i pakowanie kabli plus załadunek kartonów na tira
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się opróżnianiem zbiorników z płynami samochodowymi

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • sprawność
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy – niezbędne do dojazdów pomiędzy pracą a zamieszkaniem

Oferujemy:

  • opcja pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy za granicą
  • opieka polskiego rezydenta
  • dodatki do posiłków
  • uczciwe wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na rok

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

ID ogłoszenia: 3995aa6d30c328c4

ilość wszystkich wyświetleń: 1717, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Czechach bez znajomości języka na magazynie części Ostrawa”

  1. Bartosz1205 na 17 marca 2018 @ 06:17

    dzien dobry byl bym zainteresowany praca llecz niemam samochodu niema kogos z pobliza chalupki zeby sie z nim zabierac prosze o odpowiedz