110,20 DKK/h brutto

Dam pracę w Danii na produkcji przy filetowaniu ryb bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Dania
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 18:13

Przetwórnia rybna z Danii od zaraz szuka osób do pracy na produkcji przy filetowaniu ryb. Oferta dla pracownika produkcyjnego bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 110,20 DKK/h brutto

Zadania:
– praca w przetwórni rybnej na produkcji
– obrabianie ryb (patroszenie, filetowanie, porcjowanie)
– prowadzenie prac porządkowych na stanowisku

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– język angielski na każdym poziomie
– prawo jazdy na samochód osobowy
– przyjazd własnym autem będzie autem
– dobre zdrowie
– umiejętność szybkiego uczenia się
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– podpisanie umowy na duńskich zasadach
– zapewniamy ubezpieczenie
– dodatek urlopowy w wysokości 12,5%
– wynagrodzenie wypłacane w systemie 2 tygodniowym
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy przesłać CV na maila: produkcja@jobsupply.com.pl. Jeżeli posiadają państwo doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku prosimy wpisać zakres wykonywanych prac.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_produkcji_dania,ogloszenie,20141124140030.html

ID ogłoszenia: 745475f7cc7c3af

ilość wszystkich wyświetleń: 6516, dzisiaj: 1