do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka pakowanie pomidorów Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 02:27

Przetwórnia owocowo-warzywna z Hagi zatrudni osoby bez znajomości języka holenderskiego do pakowania pomidorów przy taśmie produkcyjnej. Holandia praca od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz pomidorów

Miejsce zatrudnienia: Haga

Zarobki: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sortować i pakować pomidory do skrzynek.
  • Zadania wykonywane są w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz na 6 miesięcy
  • duża motywacja i zapał
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej w pozycji stojącej przez 8 godzin
  • obowiązkowość
  • szybkie tempo pracy
  • możliwość wypracowywania planów dziennych
  • dobra kondycja
  • samodyscyplina
  • zręczność
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B

Oferujemy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • cotygodniowe wypłaty
  • zapewnione zamieszkanie płatne
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie
  • opieka konsultanta we wszelkich kwestiach
  • bezkosztowe przejazdy do i z pracy

Aplikacja:
Wiadomość z CV należy przesłać na adres:  oferta wygasła

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-pomidorow-haga/

ID ogłoszenia: 12554cbe7a1f053a

7 komentarzy na “Dam pracę w Holandii bez znajomości języka pakowanie pomidorów Haga”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy.moje doswiadczenie to praca na lini produkcyjnej 2lata w fabryce owocow.prosze o kontakt e-mail lub tel.516-938-963 rafal.

  2. Moniskka21 na 3 lutego 2015 @ 16:24

    Witam. Ja wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta posiadam prawo jazdy kat.B oraz własny samochód prosimy o kontakt pod nr. 788497150

  3. Krzysztof na 4 lutego 2015 @ 14:18

    Jestem zainteresowany ta pracą tel.693748778

  4. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą, posiadam prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia na wózki widłowe, a także doświadczenie na sortowni owoców w Belgii. Mój kontakt 723-944-421

  5. Witam.Ja wraz z mężem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą posiadamy numery SOFII.Pracowaliśmy na pakowaniu owoców i warzyw w Holandii.Prosze o kontakt 665526027

  6. Martucha na 8 lutego 2015 @ 19:32

    Witam wyslalam na panstwa meila swoje cv i aktualnie mieszkam w holandi , jestem ainteresowana panstwa oferta 🙂 mam duze doswiadczenie przy pomidorach pracowałam w pakowni i szklarniach przy likwidacjach 🙂 mam tez numer sofi . zostawiam swoj numer lajki + 31 685 109 735

  7. Witam Serdecznie, jestem zainteresowany waszą ofertą. Posiadam Prawo jazdy kategorii A B T, znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz uprawnienia na wózek widłowy. Mam również doświadczenie przy pakowaniu artykułów spożywczych. Jestem dyspozycyjny od zaraz. Proszę o kontakt pod nr. tel. +48607951646. Pozdrawiam