9,30 euro brutto/h + dodatki

Dam pracę w Holandii dla par Breda od zaraz bez języka na produkcji elektroniki

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 02:18

Oferujemy zatrudnienie w mieście Breda na produkcji przy montażu elektroniki od zaraz. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka. Ogłoszenie również dla par, które chcą wspólnie podjąć zatrudnienie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Breda, Holandia

Nr ref.: NL-P/01/16

Zarobki: 9,30 euro brutto na godzinę plus dodatki

Start: od 25 stycznia 2016

Obowiązki:

  • prace produkcyjne – głównie przy montażu sprzętu elektronicznego – głównie iphony
  • kontrola jakości produkcji

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym lub dobra znajomość holenderskiego
  • możliwość podjęcia pracy powyżej podanym terminie
  • brak problemów z odbyciem rozmowy kwalifikacyjnej/testów manualnych w Opolu
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • zamieszkanie w cenie 75 euro tygodniowo oraz ubezpieczenie, koszt to 18,47 euro za tydzień
  • dwu zmianowy system pracy
  • 36 godzin tygodniowo do wypracowania
  • wysokie zarobki oraz liczne dodatki

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych i zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać mailowo na adres:

  • Elwira.sowa@adecco.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-od-zaraz-bez-jezyka-dla-par-produkcja-elektroniki-breda/

ID ogłoszenia: 2495694b6ddc3fd9

ilość wszystkich wyświetleń: 3978, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii dla par Breda od zaraz bez języka na produkcji elektroniki”

  1. witam mam 30l i jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt 792058480