do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez znajomości języka Born 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 10 marca 2018 01:05

Aktualna oferta pracy w Holandii  na produkcji przy pakowaniu ciastek i innych wypieków. Zatrudnienie 2018 w fabryce z miasta Born bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Miejsce zatrudnienia: Born, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca manualna, polegająca na pakowaniu ciastek w zakładzie produkcyjnym

Oczekiwania:

  • dostępność na najbliższe pół roku
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane referencje
  • możliwość do podjęcia pracy zmianowej również na noce

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie przy wyrobieniu numeru sofi i innych sprawach urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wysokie zarobki wypłacane raz na tydzień
  • opcję podjęcia współpracy na dłużej
  • opiekę koordynatora
  • dla chętnych możliwość zorganizowania zakwaterowania za pośrednictwem agencji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentu CV w języku angielskim, na adres dostępny poniżej:

  • praca@hobij.pl z dopiskiem w tytule: PAKOWANIE CIASTEK

źródło: http://www.praca4u.net/born-produkcja-ciastek-id1139577.html

ID ogłoszenia: 3445aa022262ad85

ilość wszystkich wyświetleń: 1387, dzisiaj: 1