12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Stuttgart 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:49

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie przy pakowaniu kawy. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz kawy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Rozpoczęcie: od zaraz
Umowa: 8 tygodni

Obowiązki:

  • kompletowanie i pakowanie w zestawy promocyjne słoika kawy oraz kubka znanej marki
  • dbanie o estetykę
  • czasem foliowanie i załączenie zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • punktualność, pracowitość
  • mile widziana aczkolwiek niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na 8 tygodni
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpowiedzialność, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracę na czas określony – 8 tygodni
  • na cały okres zatrudnienia zapewnione zamieszkanie w cenie 250 euro
  • pracę na 8 tygodni
  • brak opłat za pośrednictwo
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: “pakowaniekawy1/17” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-kawy-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2495884b044ab794

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Stuttgart 2017”

  1. Witam jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani ta ofertą. 609145051 proszę o kontakt.

  2. krystian.ka na 25 stycznia 2017 @ 14:57

    Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na nr 690 384 460 lub na e-mail krystian.kuriata.kk@gmail.com

  3. Jestem zainteresowana pracą mó nr.tel. 0049 15218245541

  4. Katarzyna Mozdzioch na 28 stycznia 2017 @ 00:29

    Witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani tą ofertą od za raz. Prosimy o kontakt 519697467 lub 572023342 e-mail kaarzyna.mozdzioch@o2.pl

  5. Katarzyna Mozdzioch na 28 stycznia 2017 @ 00:32

    Witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani tą ofertą od za raz. Prosimy o kontakt 519697467 lub 572023342 e-mail katarzyna.mozdzioch@o2.pl

  6. Witam wraz z żoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą , prosimy o kontakt pod numerem 516-972-233 lub 514-588-461
    Pozdrawiamy.