2000 - 2800 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par na magazynie RTV od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2021 00:56

Hurtownia RTV z Bremen potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par na magazynie z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2000 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, zbieranie oraz pakowanie produktów, a także zabezpieczanie ich;
  • obsługiwanie dostaw na magazyn, czyli rozładunek, sprawdzanie zgodności, wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • obsługiwanie skanera, komputera i wózka widłowego.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie doświadczenie na magazynie;
  • dokładność;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € na mc od pary;
  • urlop;
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych;
  • umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim można wysyłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-bremen/

ID ogłoszenia: 4226082d03ad2c9b