13 - 16 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Poczdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2023 00:41

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Poczdamie na magazynie hurtowni zabawek możliwe bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przyjmowanie dostaw i rozmieszczanie towaru na magazynie;
  • zbieranie zamówień, pakowanie ich oraz wysyłanie;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • wydajność;
  • chęć brania nadgodzin;
  • energiczność i optymizm;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • ubezpieczenie;
  • pracę w systemie na 3 zmiany;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-z-zabawkami-poczdam-2023/

ID ogłoszenia: 73763b30c2684616