do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie sztućców

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 03:22

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu zestawów sztućców bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Drezna od zaraz jako pakowacz przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz sztućców

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie sztućców znanej marki do walizek lub opakowań kartonowych.
  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się kompletowaniem zestawów i dołączeniem instrukcji czy różnego rodzaju dodatków np. ściereczek do polerowania.
  • Do zadań należeć będzie również kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • dbanie o estetyczne wykonanie powierzonych zadań
  • zręczność, sprawność manualna
  • odpowiedzialność, szybkość
  • brak nałogów
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej z niemieckimi standardami
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • dla najlepszych pracowników możliwość otrzymania dodatków lub różnego rodzaju premii

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: pakowaniesztuccow01/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-sztuccow/

ID ogłoszenia: 207563cb7d87b408

31 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie sztućców”

  1. Podejmę pracę od zaraz! na 9 listopada 2015 @ 08:49

    Witam serdecznie!

    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą – pracę podejmę od zaraz.
    Jestem w pełni dyspozycyjny, posiadam wszystkie zaświadczenia i odpowiednie kategorie prawa jazdy. Rzetelny i punktualny, energiczny i pracowity.
    W każdej chwili mogę wysłać swoje CV.

    Bardzo proszę o kontakt!

    Pozdrawiam,
    Janusz Bonat

  2. Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą pracy .

  3. witam jestem zainteresowana ofert pracy +48 733 836 310

  4. Witam jestem uczciwym i odpowiedzialnym człowiekiem bardzo interesuje mnie Państwa oferta pracy proszę o informację na maila ,pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowana pracą w państwa firmie.Posiadam doświadczenie pracy na produkcji,pakowaniu oraz pracy w zespole,mam 35 lat jestem osobą pracowitą,odpowiedzialną bez nałogów.Proszę o kontakt 609076334

  6. Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy w państwa firmie.Jestem odpowiedzialny i bez nałogów.Mój nr tel.796068744.Proszę o kontakt.

  7. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osobą młodą,mam 20 lat, ambitną, pracowitą, chętnie pracująca w zespole. Posiadam wszystkie wymagania z Państwa strony. Pooszę o kontakt: 605867622
    Z Poważaniem
    Myślińska Ewelina

  8. witam jestem zainteresowany panstwa oferta .mam doswiadczenie ,bez nalogow ,mily sympatyczny..734685698

  9. witam jestem zainteresowany oferto pracy mam 29 bez nalogow jestem wstanie od zaraz zaczoc prace numer tel 573 388 189

  10. pakowanie sztuccow na 10 listopada 2015 @ 13:40

    Witam, razem z kolegą jesteśmy zainteresowani oferta. Mam doświadczenie na pakowaniu, jestem brygadzistą tego działu, znam zasady BHP, GMP, GHP oraz systemy HCCP i BRC. Mamy do dyspozycji swój samochód. Jesteśmy osobami bez nałogów. tel. +48 781 299 867.

  11. Witam
    Jestem zainteresowany pracą. Mam 27 lat, 7 letnie doświadczenie na wydziale pakowania w dużej firmie produkcyjnej.

  12. Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy .Prosze o kont.kangur662@wp.pl

  13. Witam

    Jestem zainteresowny Państwa ogłoszeniem. Posiadam ważną książeczkę
    sanitarno epidemiologiczną. Mam 33 lata oraz brak jakichkolwiek
    przeciwskazań do podjęcia pracy. Obecnie
    mieszkam i pracuję w polsce. Mogę
    podjąć pracę w każdej chwili najlepiej na dłuższy okres czasu.
    Jeżeli są Pastwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt
    (+48)506028536

    Pozdrawiam Arek

  14. Jestem zainteresowana ofertą pracy.Proszę o kontakt
    886696230

  15. witam jestem zainteresowany praca czekam na odpowiedz dziekuje

  16. Witam jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem pracowałem już zagranicą mam 24 lat mogę podjąc pracę w każdej chwili proszę o jakiś kontakt to mój nr 726564890 . Pozdrawiam

  17. Witam para szuka pracy . W tej chwili pracujemy niedaleko Dortmundu w zakładzie Tunis od 2 lat szukamy czegoś bliżej kraju możemy zacząć od zaraz Pozdrawiam Zbyszek tel 693 977 692

  18. Witam, wraz z 3 znajomych poszukujemy pracy (1 chlopak i 3 dziewczyny) 2 osoby posiadaja auto i prawo jazdy, jesteśmy chętni zacząć prace od zaraz proszę o kontakt +48 798977561

  19. Witam.
    Mam na imię Karolina mam 22 lata, jestem osobą aktywną szybko się uczę i potrafię pracować w grupie, jestem tolerancyjna. Jestem zainteresowana państwa ofertą,prosze mogę zacząć prace od zaraz.
    Pozdrawiam Karolina tel.883 160 468..

  20. Jestem zainteresowny Państwa ogłoszeniem. Posiadam ważną książeczkę
    sanitarno epidemiologiczną. prawo jazdy b,c oraz kurs na wózki widłowe Mam 33 lata oraz brak jakichkolwiek
    przeciwskazań do podjęcia pracy. Obecnie mieszkam i pracuję w polsce. Mogę

  21. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy poszukuje pracy na dłuższy okres i bym był wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i z góry dziękuje z poważaniem Dariusz Borys muj numer kontaktowy to 791825298

  22. pilnie podejme prace bez znjomosci jezyka na 16 listopada 2015 @ 12:21

    Pilnie podejmieppracę ją 28 lat prawo jazdy . duże doświadczenie w pracy w ggastronimi oraz na linii produkcyjnej .
    Proszę o kontakt tel 515349276

  23. Witam jestem bardzo zainteresowany wasza oferta pracy. na 16 listopada 2015 @ 14:03

    Witam bardzo serdecznie jestem zainteresowany bardzo wasza oferta pracy.Mam ciezka sytlacje materialna i na utrzymaniu zone i dwojke dzieci.Bardzo prosze o pozytywne rozpaczenie mej prosby.Pozdrawiam serdecznie.

  24. witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani panstwa ofertą pracy,bardzo prosze o kontakt,mozliwosc wyjazdu od zaraz 535712642

  25. AndrzejLorenc15 na 16 listopada 2015 @ 19:10

    Witam jestem zainteresowany prawą u pana, razem ze znajomymi ( 3/4 osoby )
    Proszę o szybki kontakt, jesteśmy gotowi od zaraz!.
    Numer tel: 729558836

  26. Witam, mam 36 lat i chciałabym podjąć pracę na produkcji, z możliwością skorzystania z zakwaterowania w pobliżu fabryki, ze względu na brak własnego środka dojazdu, mam doświadczenie na taśmie przy pakowaniu słodyczy, jestem dyspozycyjna na dłuższy okres pracy, kontakt i oferty proszę kierować na email, pozdrawiam.

  27. Witam.
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą , jesteśmy zdeteminowani i gotowi do pracy od zaraz , bardzo chętnie nawet na dłuższy okres.
    Bardzo prosimy o kontakt e-mail i jak najszybsza odpowiedź.
    Pozdrawiamy
    Marzena i Alekos G.

  28. witam jestem zainteresowany praca czekam na odpowiedz muj nr510794070

  29. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam 22 lata jestem osobą beza nałogów dyspozycyjną od zaraz chętnie podejmę pracę na długi okres czasu tel.690549226

  30. Proszę o kontakt bardz mi zależy na pracy za granicą mój nr 723429738

  31. Magdalena1985 na 19 listopada 2015 @ 18:26

    Witam, jestem zainteresowaną oferta proszę o kontakt 885-839-999