7,50 euro brutto/h plus dodatki

Dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2014 01:27

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka w zakładzie na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Berlinie z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 7,50 euro brutto/h plus premie

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za ręczne układanie składników na kanapkach.
  • Praca odbywać się będzie przy linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie również pakowanie gotowych wyrobów, umieszczanie w maszynie pakującej i etykietowanie
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • znajomość systemu HACCP oraz ISO 22000

Oferta:

  • oferta dotyczy pracy poprzez Agencję pośrednictwa na okres 3 miesięcy
  • następnie pracownik może zdecydować czy wraca do kraju czy podpisuje umowę na stałe z niemieckim pracodawcą
  • pomoc w organizacji formalności
  • przez pierwsze 3 miesiące zamieszkanie w hotelu robotniczym na koszt pracownika- miesięcznie wychodzi 170 euro

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać tytułując je: “DG/075/14” na adres kontaktowy.

kontakt: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 98953fb5eed33b33

ilość wszystkich wyświetleń: 4549, dzisiaj: 1