13,50 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 00:39

Możliwość rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Lipsku dla pakowaczy. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym kompletowaniu, a także pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne;
  • obowiązki są wykonywane zgodnie z zasadami BHP w bezpiecznym środowisku pracy (specjalne ubranie i środki ochronne);
  • obecnie są przepakowywane zestawy świąteczne oraz tworzone zestawy walentynkowe, na dzień dziecka, dzień matki itp. na podstawie wytycznych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • chęć pracy w grupie oraz samodzielnie;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę tymczasową na 3 miesiące z opcją stałego zatrudnienia;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: arbeitbeiuns@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: ps/l/01/21

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 802600b09b0ca4a7