171 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz na produkcji przynęt Haugesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Haugesund
  • Opublikowany: 2 października 2016 23:54

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla 2 Polaków bez znajomości języka norweskiego na produkcji przynęt wędkarskich. Zatrudnienie w Haugesund do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Haugesund, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Wynagrodzenie: 171 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • prace produkcyjne związane z montażem oraz ozdabianiem woblerów
  • zadania polegać będą na lakierowaniu, malowaniu, uzbrajaniu w haki lub kotwiczki oraz na kontroli jakości i pakowaniu

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy zespołowej
  • możliwość podjęcia pracy od października na 6 miesięcy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • preferowane zgłoszenia od osób hobbistycznie zajmujących się wędkarstwem spiningowym
  • przykładanie się do pracy
  • solidność, rzetelność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • darmową aplikację
  • legalną umowę o pracę na pół roku
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • wysokie wynagrodzenie
  • opcja odpłatnego zamieszkania – koszt miesięczny to ok. 4-5 tyś NOK

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: nw/066/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-przynet-wedkarskich-bez-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-w-haugesund/

ID ogłoszenia: 57557f032b30f0c3

ilość wszystkich wyświetleń: 1735, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz na produkcji przynęt Haugesund”

  1. Jestem zainteresowany i mój brat tez
    Tel 0048726089359
    Dominik