do uzgodnienia

Dam pracę w Szwecji od zaraz bez języka Uppsala na produkcji el. gumowych

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 4 października 2015 23:57

Producent elementów gumowych z Uppsali zatrudni od zaraz pracowników do kontroli jakości, obsługi maszyn i pakowania. Szwecja praca bez znajomości języka na produkcji części z gumy.

Stanowisko: Pracownik na produkcji elementów gumowych

Lokalizacja: Uppsala, Szwecja

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych do produkcji elementów gumowych
  • usuwanie nadmiaru materiału
  • kontrola jakości elementów
  • pakowanie
  • inne prace np. porządkowe, włączanie maszyn, zgłaszanie nieprawidłowości

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • szkolenie z BHP, obsługi maszyn oraz ogólne
  • szwedzka umowa o pracę, pierwsza na czas określony o późniejszych i o ile będą decyduje pracodawca
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc polskiego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 017/10/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 312560e7a297376e

3 komentarze na “Dam pracę w Szwecji od zaraz bez języka Uppsala na produkcji el. gumowych”

  1. 017/10/Szwecja na 5 października 2015 @ 17:06

    Witam jestem zainteresowany powyższą ofertą proszę kontakt oraz dalsze instrukcje.
    Krzysztof

  2. 017/10/Szwecja na 14 października 2015 @ 22:29

    Witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt oraz o dalsze instrukcje.Paweł

  3. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany pracą przy elementach gumowych.
    Jestem silnie zmotywowany, iw pełnym zdrowiu i doskonałej dyspozycji .
    Pozdrawiam.
    Bogusław C.