138,40 SEK/h brutto

Dam pracę w Szwecji od zaraz dla par bez języka pakowanie łososia Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:55

Ogłoszenie pracy w Szwecji dla par do podjęcia od zaraz przy pakowaniu łososia wędzonego. Zatrudnienie w fabryce z Malmö dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Malmö, Szwecja

Zarobki: 138,40 SEK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna przy taśmie produkcyjnej przetwórni rybnej
  • pakowanie kawałków łososia na tacki
  • foliowanie
  • oklejanie etykietami
  • sprawowanie kontroli jakości produktu finalnego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć do podjęcia pracy w Szwecji
  • mile widziane aktualne przebywanie w Malmö
  • zdolności manualne, sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par
  • szkolenie wprowadzające i wdrożenie w obowiązki
  • legalne warunki zatrudnienia na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – w wynajętym mieszkaniu ze wspólną kuchnią oraz łazienką

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie łososia wędzonego, Malmö 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 543577cf4180ed89

5 komentarzy na “Dam pracę w Szwecji od zaraz dla par bez języka pakowanie łososia Malmö”

  1. katarina na 7 lipca 2016 @ 21:06

    Witam serdecznie ,wraz z mezem jestesmy zainteresowani oferta pracy. Mozna prosic o wiecej informacji. Nr.tel +48886887041

  2. Witam jestem zainteresowana Państwa oferta pracy . Jeśli oferta jest jeszcze aktualna prosze o kontakt 0767057077 CV wysłałam na pocztę.

  3. Witam serdecznie.Jestem zainteresowany pracą w Państwa Firmie od zaraz.Cv wysłałem na maila.Pozdrawiam Jacek.tel 536956971.

  4. Grzegorz124 na 16 lipca 2016 @ 11:19

    Witam. Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą .Nasz nr kontaktowy +48698624582 oraz 0762961849. Dokumenty wysyłamy na pocztę.

  5. Grzegorz124 na 5 września 2016 @ 22:04

    Byłem dzisiaj w Malmo i niestety nie znalazłem ani jednej fabryki czy przetwórni ryb . Dziwna sprawa z tym ogłoszeniem. Jutro pojade poszukać wspomnianych w ogłoszeniach fabryk w Lund . Jesli też nie znajde to moim zdaniem ta cała strona to wielka ściema….