2800 € brutto/mies.

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kawy w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca lipca 2024 lub dłużej
  • Opublikowany: 7 maja 2024 13:21
  • Wygasa: 1 dzień, 11 godzin

Zatrudnienie tymczasowe w Berlinie dla par także bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2800 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie zestawów promocyjnych ze słoikiem kawy i firmowym kubkiem;
  • przestrzeganie wytycznych dotyczących pakowania;
  • składanie oraz pakowanie zestawów.

Wymagania:

  • chęć pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • elastyczność i chęć pracy na różnych zmianach;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę oraz płatny urlop i świadczenia socjalne;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę także dla par i grup.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku niemieckim, prosimy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin 2024

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-kawy-dla-par-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 476639ed6d3e2cf