9,60 GBP brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca Anglia przy pakowaniu słodyczy od zaraz Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku 2023 lub dłużej
  • Opublikowany: 4 listopada 2023 00:28

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Liverpoolu od zaraz dla par przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie bezpłatne będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne;
  • naklejanie etykiet na produkty i przygotowywanie zestawów do wysłania;
  • sprawdzanie jakości produktów;
  • przestrzeganie ustalonych norm i procedur przy pakowaniu słodyczy.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zręczność manualna;
  • chęć wykonywania zadań o charakterze powtarzalnym;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe z opcją przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem „słodycze Liverpool 11/2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-dam-prace-w-anglii-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-promocyjnych-w-liverpool-uk/

ID ogłoszenia: 17365450be44c0bf