16,50 - 17,50 € brutto/h

Dla par dam pracę w Holandii bez języka na magazynie z AGD i RTV od zaraz Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2024 00:32

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie w Oss dla par bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD i RTV. Zakwaterowanie bezpłatne będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 16,50 € brutt0 na godz., a potem podwyżka do 17,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw, sprawdzanie ich oraz rozmieszczanie na półkach w magazynie;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • obsługiwanie sprzętu magazynowego;
  • zbieranie zamówień.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie oraz otwartość;
  • elastyczność i chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące;
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym;
  • szkolenie wprowadzające;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Magazyn RTV-AGD Oss 2024

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-magazynie-z-rtv-agd-w-oss/

ID ogłoszenia: 41266182ba5d794d