186 NOK/h brutto

Dla par dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji detergentów od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 6 lutego 2020 02:38

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Fredrikstad na produkcji detergentów. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka od lutego 2020. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Start: od lutego 2020

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie produkującym chemię gospodarczą
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych ich mycie oraz konserwacja, pilnowanie porządku na stanowisku pracy, pakowanie gotowego produktu, przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność, pracowitość, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę od lutego 2020
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez pocztę elektroniczną, na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: pro/p002/20

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-fredrikstad-2020/

ID ogłoszenia: 1445e39d6d007a42