161 NOK/h

Dla par dam pracę w Norwegii bez języka pakowanie warzyw od zaraz Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Data rozpoczęcia pracy: od 21 września 2015
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2015 23:32

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Moss przy pakowaniu oraz sortowaniu warzyw przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Moss, Norwegia

Start: 21 września 2015

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Liczba wakatów: 4 – oferta skierowana jest dla 2 par

Zarobki: 161 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiadać będzie za wykonywanie fizycznych prac związanych z myciem, sortowaniem oraz pakowaniem warzyw.
  • Pracownik będzie zbierał towary i przygotowywał je do wysyłki dla super i hipermarketów.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz i pozostania na miejscu przez najbliższe 3 miesiące
  • samodzielność, zorganizowanie, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na norweskich warunkach, podpisaną za pośrednictwem norweskiej agencji pracy
  • po 3 miesięcznej umowie próbnej, możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • po pierwszym tygodniu możliwe jest pobranie pierwszej zaliczki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zorganizowane zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Aplikacji można dokonywać wyłączenie poprzez formularz, znajdujący się na poniższej stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-pakowaniu-warzyw-dla-par-bez-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 63555f9346c35dd4

7 komentarzy na “Dla par dam pracę w Norwegii bez języka pakowanie warzyw od zaraz Moss”

  1. Dzień dobry!
    Bardzo jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Spełniam wszystkie warunki pracodawcy. Jestem do dyspozycji od zaraz.
    Zdzisław Z.

  2. Katarzyna i Marek na 20 września 2015 @ 13:32

    Witamy serdecznie,

    Chcielibyśmy zaaplikować na Państwa ofertę pracy, jednak niestety adres strony formularza nie działa – pojawia się komunikat “nie odnaleziono serwera”. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

    Pozdrawiamy

  3. witam wraz z kolezanka beata lenik jestesmy zainteresowane praca prosze o kontakt pod nr tel 661786281lub724103239

  4. Witaam, byłabym zainteresowana wraz z moim chłopakiem, lecz strona z rekrutacja nie działa. Dlaczego?

  5. Witam serdecznie wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy.jesteśmy zdecydowani na wyjazd do pracy.Proszę o kontakt 533415121 pozdrawiam Paulina

  6. Joanna i Krzysztof na 30 września 2015 @ 10:06

    Wraz z chłopakiem jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz prosimy o kontakt 501933587
    Mamy doświadczenie na tym stanowisku jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy pracować po 12 g dziennie. Bez. Wolnego

  7. witam jestesm zainteresowany praca moge wyjechac od zaraz prosze o kontakt :730167680