220 brutto/h

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 4 maja 2024 01:30

Dla par pakowaczy w firmie z Oslo dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Norwegii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 220 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • Rozpakowanie-pakowanie perfum do nowych opakowań zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.
  • Etykietowanie opakowań oraz kontrola jakości pakowanych produktów.

Wymagania:

  • Zdolność do pracy w tempie produkcyjnym oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym, w tym również w godzinach nocnych i weekendowych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej.

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 220 NOK na godzinę pracy.
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie co-packingowej z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze firmy.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 044/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-oslo/

ID ogłoszenia: 2036635708a2f138