8,50 GBP/h brutto + mieszkanie

Dla par oferta pracy w Anglii bez języka produkcja pizzy mrożonej od zaraz Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Manchester
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 01:23

Aktualnie oferujemy od zaraz możliwość podjęcia pracy w Anglii dla par na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie z zakładu w Manchesterze bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie darmowe na miejscu!

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Manchester, Anglia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 8,50 euro brutto na godzinę pracy plus zakwaterowanie

Umowa: do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia na cały rok 2018

Obowiązki:

  • praca manualna przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie składników na blacie oraz przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów
  • pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • elastyczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualne przebywanie w Wielkiej Brytanii
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione za darmo niedaleko zakładu pracy
  • umowę zgodną z brytyjskim prawem pracy
  • pensję wypłacaną raz na tydzień
  • opcję wspólnego zatrudnienia z zamieszkaniem dla par
  • pomoc polskiego rezydenta
  • za prace w godzinach nadliczbowych i w weekendy obowiązuje dodatek +50% stawki podstawowej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania wiadomości zatytułowanych: „Produkcja pizzy Manchester 17/18″ na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-dla-par-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bez-jezyka-manchester/

ID ogłoszenia: 6325a1f175d9a738

ilość wszystkich wyświetleń: 1994, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dla par oferta pracy w Anglii bez języka produkcja pizzy mrożonej od zaraz Manchester”

  1. dyskopleks1@wp.pl na 1 grudnia 2017 @ 15:50

    Jestem zainteresowany ofertą wraz z moją partnerką . Proszę o kontakt pod numerem telefonu:+48575385731