9.30 euro brutto/h

Dla par oferta pracy w Holandii na produkcji elektroniki Breda bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 29 czerwca 2015 00:42

Ogłoszenie pracy w Holandii dla par na produkcji przy montażu elektroniki. Oferta z Bredy bez znajomości języka holenderskiego od 6 lipca 2015. Pracodawca zapewnia zamieszkanie płatne.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: praca od 06.07.2015

Nr ref.: PP/NL/07/15/pr

Lokalizacja: Breda, Holandia

Zarobki: 9.30 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona pracuje na produkcji w firmie z branży elektronicznej.
  • Pracownik odpowiedzialny jest za montaż urządzeń, głównie skręcanie drobnych części.

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się za pomocą języka holenderskiego
  • preferowane osoby w pełni mobilne
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wysokie zdolności manualne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość osobistego stawiennictwa w Opolu w celu przejścia testu kwalifikacyjnego

Zapewniamy:

  • atrakcyjna pensja
  • zapewnione płatne zamieszkanie w cenie 67 euro tygodniowo
  • zorganizowane ubezpieczenie płatne 16.47 euro na tydzień
  • dwuzmianowy system pracy
  • praca przynajmniej 38 godzin tygodniowo przez 6 dni w tygodniu
  • praca zgodna z holenderskim prawem pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość z CV należy przesłać na adres: barbara.stasiak@adecco.com

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-praca-dla-par-breda,oferta,3993359

ID ogłoszenia: 147558e7e2ed0e0b

ilość wszystkich wyświetleń: 3146, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Dla par oferta pracy w Holandii na produkcji elektroniki Breda bez języka”

  1. Karolina Iskra na 13 lipca 2015 @ 13:13

    Dzień Dobry, ja wraz z miom chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.

    Jesteśmy w stanie wyjechać od razu.

    Proszę o kontakt : 0048 725 522 683